Redneck Club !

Opisuję forum . Forum Forum . AVE RNK !

Ogłoszenie

Ogłaszam otwarcie forum ! I to , że będę kiedyś prezydentem !

#1 2010-07-10 13:46:11

Xeb

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 7
Punktów :   

[ 1 Skład ] Arkadio Rodgers # - RNK [OBR]

Wejdzie napisze coś o swojej przygodzie

Offline

 

#2 2010-07-10 15:46:28

rodgers

Użytkownik

10260133
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: [ 1 Skład ] Arkadio Rodgers # - RNK [OBR]

ja nie pamietam juz jak trafiłem do tego klubu....ale było to mniej więcej tak:

za siedmioma górami, za siedmioma lasami żyła sobie Królewna Śnieżka z siedmioma krasnoludkami. Eh to nie ta bajka...A więc razu pewnego po prostu znudziło mi sie granie w Deusronic, gdyż jakoś mimo całkiem niezłego składu nie udawało nam sie awansować do pierwszej ligi. Postanowiłem więc zmienić klub na taki, w którym łatwiej będzie ten awans wywalczyć.Napisałem więc do Jung Jonga czy jakos tak i do Allocesa, czy mógłbym do nich dołączyć po sezonie.Obaj się zgodzili.Po przeanalizowaniu obu drużyn stwierdziłem, że w Redneck będą lepsze perspektywy na rozwój.I nagle stała się rzecz nieoczekiwana.... Redneck awansowali do pierwszej ligi, i mnie zrobili w konia, gdyż chciałem pograć przeciwko byłej drużynie w lidze ;D no ale cóż nie był to zbyt wielki powód do narzekań, a późniejsze zmiany ( treningi klubowe i inne duperele) pokazały, że to był dobry wybór.

Od początku podobała mi sie atmosfera panująca w tym klubie. W RNK shoutbox żyje, gorzej z forum, a w poprzedniej drużynie było na odwrót. Mimo, że wówczas posiadałem jakieś 8 czy 10 tys UM to czułem, że w tym klubie będę zajebisty i wogole ;D no to siedze juz jakiś 7 czy 8 sezon i liczę conajmniej na złote gody

a dalej nie chce mi sie pisać narazie ;D


Redneck to jest potęga, Redneck najlepszy jest ;D

Offline

 
All Rights Reserved !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaishaku.pun.pl www.hordon.pun.pl www.lcrp.pun.pl www.mysteamforum.pun.pl www.metin2-mmog.pun.pl