Redneck Club !

Opisuję forum . Forum Forum . AVE RNK !

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Ogłaszam otwarcie forum ! I to , że będę kiedy¶ prezydentem !

#1 2010-07-10 13:27:01

Xeb

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 7
Punktów :   

[ 1 skład ] Malkin #1 RNK [BRA]

Proszę aby się opisał niżej ! Pzdr .

Offline

 

#2 2010-07-10 13:36:42

Malkin

Ninja Spamer

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: [ 1 skład ] Malkin #1 RNK [BRA]

To tak jestem ninja ;d Wiekszosc osob ma mnie za swira i spamera Jestem Bramkarzem dzieki mnie Redneck jesszcze istnieje wiecie mozna powiedziec ze to ja je zalozylem xD Jestem najlepszy i najskromniejszy ;d Wiekszosc osob mnie lubi choc zdarzaja sie osoby ktore za mna nie przepadaja (Czyt. Natasiak ) No coż w Redneck siedze juz okolo 10 sezonów i zawsze kiedy byly jakies problemy probowalem pomagac ^^ Ja to nawet pamietam czasy kiedy to Redneck bylo bliskie rozpadniecia sie Ale dzieki wiernosci niektorych graczy oraz Allo i Sylwi i kilku innym osoba (w tym tez mnie oczywisce ;D) Redneck nadal istnieje ;P Hmm no tak ale teraz powiem jak to sie stalo ze w Redneck sie znalazlem No wiec bylem wczesniej zastepca w innej druzynie ktora probowalem ratowac od zaglady ale coz nie udalo sie kiedy stwierdzilem ze nie ma to juz sensu napisalem na Chacie ze szukam klubu natychmiast napisal do mnie byly Zastepca Redneck z oferta dolaczenia na darmowy ale przy dobrych zarobkach wiec sie zgodzilem. Dolaczylem bylem Rezerwowym chyba nawet najslabszym graczem ;p No ale Allo dostrzegl moja wielka potege i dawal mnie czasem do 1 skladu albo zmienial podczas meczu ^^ Potem nadszedl ten kryzys w Redneck kiedy to polowa Zawodnikow odeszla ale ja Wierny pozostalem i zrobilem nawet proces na SB  gdzie bylem sedzia a Allo Oskarzonym xD,i jakos udalo sie odbudowac sklad dostalismy sie do Lig potem ESP i tak sobie siedze w Redneck.No i mozecie mi mowic Pan Malkin xD

Ostatnio edytowany przez Malkin (2010-07-10 13:38:47)

Offline

 

#3 2010-07-10 13:51:23

 Alloces

Tatu¶ Redneck

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: [ 1 skład ] Malkin #1 RNK [BRA]

skromny jak zwykle...

Offline

 

#4 2010-07-10 13:54:28

Malkin

Ninja Spamer

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: [ 1 skład ] Malkin #1 RNK [BRA]

Skromnosc to moja mocna strona ;d

Offline

 

#5 2010-07-10 13:55:25

 Alloces

Tatu¶ Redneck

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: [ 1 skład ] Malkin #1 RNK [BRA]

jak zawsze

Offline

 
All Rights Reserved !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.upadle666anioly.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.fifaturki.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.alfabetmafi.pun.pl